Kelly La Sha „Siła prostoty i twoje wzniesienie”

Kelly La Sha „The Power of Simplicity and Your Ascension” /tłumaczenie: kpaax/
źródło: http://liquidmirror.org/wp1/the-power-of-simplicity-and-your-ascension/ 27-04-2013

 

Siła Prostoty i Twoje Wzniesienie

W ciągu ostatnich kilku lat, Wzniesienie stało się bardzo gorącym tematem, który zamieszał, wywołał wiele naszych lęków i wewnętrznych wątpliwości. Co gorsza, istnieją oparte na strachu przesłania sugerujące, że nie masz tego, co trzeba mieć, aby się wznieść … chyba, że będziesz uczestniczyć w ​​warsztacie lub ćwiczyć skomplikowaną technikę służącą przygotowaniu się. Wzniesienia nie zostały stworzone tak, by być skomplikowanymi. Wzniesienia zostały zaprojektowane, aby zapewnić, że cała nierównowaga jest zharmonizowana, a wszystkie dusze ponownie podłączone do Źródła i swojej suwerenności. Bóg / My stworzyliśmy ten projekt chaosu dla dusz żeby doświadczyły oddzielenia od Źródła, a Wzniesienie stworzono po to, aby przywrócić równowagę. Każdy, kto mówi, że jest to jakoś bardziej skomplikowane ma w zamyśle plan, który nie zawiera Twojego najwyższego dobra. Prostota Wzniesienia jest jego najpiękniejszą i spełniającą się częścią … to jest nasze ponowne połączenie ze Źródłem.

Jak zrealizowało się odłączenie? Najbardziej subtelne, niezauważalne i oczywiste kłamstwo jest takie, że urzeczywistniliśmy przekonanie, że nie mamy możliwości lub zdolności do łączenia się bezpośrednio i osobiście ze Źródłem / Bogiem / Duchem lub Wyższym Ja. Każda dogmatyczna praktyka duchowa, która osiągnięcie spokoju czyni skomplikowanym i długim procesem jest pozostałością martwych religii, które zniewoliły dusze trzymając je z dala od Boga. Zachodnie religie, wschodnie religie i inne „duchowe” organizacje mają dwie cechy wspólne: kaznodzieja / papież / nauczyciel lub guru, który jest trzecią stroną mającą oddzielić cię od Boga i / lub skomplikowana, długotrwała, zniekształcona praktyka konieczna w celu nawiązania połączenia z Bogiem. Modlitwa i medytacja są znaczącymi przykładami.

W ruchu suwerenności ludzie budzą się z tych subtelnie wbudowanych kłamstw i pytają jak mogą bezpośrednio podłączyć się do Źródła i Wyższego Ja, aby mogli naprawdę poznać siebie i przeznaczenie swojej duszy. Aby uzdrowić to odcięte połączenie, pierwszą wątpliwością / kłamstwem do usunięcia z umysłu jest brak zaufania do Boga. Wielu z nas straciło zaufanie do Boga nawet do tego stopnia, że czujemy się przez niego zdradzeni (bo Źródło nigdy nie było uczciwe reprezentowane tutaj na Ziemi). Miłość Boga przez czas stała się wiarą, która ze swej istoty stworzona jest z wątpliwości. Jak możemy usłyszeć lub poczuć Boga gdy jesteśmy zbyt zajęci błaganiami lub modlitwami do niego albo medytowaniem naszych umysłów w zdrętwiałej ciszy? Aby przywrócić połączenie ze Źródłem musimy najpierw rozpoznać nasze oparte na strachu przekonania o Bogu po to, by usunąć i uleczyć je.

Drugą wątpliwością / kłamstwem do usunięcia jest brak zaufania do samego siebie. Odbieram niezliczone e-maile od ludzi, którzy naprawdę boją się, że nie mają w sobie zdolności do połączenia. Najbardziej typowe doświadczenie, które tworzy ten strach odbywa się w „duchowych” organizacjach, które uczą technik ciała wymagających godzin i lat praktyki, żeby wspiąć się po drabinie i zdobyć dostęp do bardziej zaawansowanych technik. Niewielu dociera na szczyt, a ci którzy tam nie docierają czują, że nie zdobyli tego, co trzeba. To jest irytujące i podstępne kłamstwo. Czy można sobie wyobrazić Boga, który tylko kilku duszom dał zdolność połączenia i przebudzenia do własnej boskości? Powiem wam teraz o wrodzonej konstrukcji duszy. To jest najbardziej strzeżona tajemnica, do której nie mieliśmy dostępu.

 

Podstawowe zasady funkcjonowania Duszy

soul

Wszechświat, Źródło i nasze wieczne dusze są z natury kuliste. Podobnie jak komórki w organizmie człowieka, samo Źródło i dusza mają membranę. W [wewnątrz] tej membranie przebywa świadomość. Całość Źródła jest nałożona na i do wnętrza każdej z naszych dusz. Punkt centralny istnienia jest dokładnie taki jak czarna dziura, w której Źródło wdycha z niebytu i wydycha kreację istnienia… to oznacza nas i 12 wymiarów, które zostały stworzone dla dusz. Hunab Ku – centrum naszej galaktyki Drogi Mlecznej jest najbliższym przykładem, który możemy obserwować z Ziemi. Wielki Wybuch (Big Bang), który jest centrum wszechświata jest również w centrum naszych dusz, tam Źródło oddycha nami w istnienie. Zatem rdzeń naszego centrum jest połączony z rdzeniem centrum Źródła poprzez „pępowinę”. W normalnych warunkach ta pępowina jest silna i pulsująca, a membrana duszy jest zestrojona z membraną Źródła, w ten sposób utrzymujemy silne połączenie i związek ze Źródłem. Kiedy nasze membrany są zrównane i nasza pepowina jest pulsująca i żywa, mamy bezpośredni dostęp do Boga. Możemy usłyszeć Boga, czuć Boga, śmiać się z Bogiem, uzyskiwać mądrość i wskazówki od Boga, kochać Boga osobiście. To jest najlepsze, co może się dziać, ponieważ Bóg cię kocha i zna cię lepiej niż jakiekolwiek inne istoty we Wszechświecie. Z tęsknotą czeka na odłączone dusze, aby przypomniały sobie swoje wrodzone połączenie. W obecnej sytuacji na Ziemi większość wcielonych dusz jest odłączona od Źródła, więc ich kanały energetyczne są słabe, a one duszą się z braku połączenia. Cel Duszy, pasja istnienia, wdzięczność za życie i żywiołowa kreatywność są dla ludzi żyjących w tych warunkach znacznie zahamowane. To dość oczywiste dla całej ludzkości w każdej kulturze na świecie. Jest to wyłączną przyczyną wojny.

Podstawy funkcjonowania Wzniesienia

Celem Wzniesienia jest nasz powrót do Źródła. Dobra wiadomość jest taka, że już jesteśmy we Wzniesieniu, więc nie musimy czekać na ponowne połączenie. Sposobem przywrócenia połączenia jest aktywne sięgnięcie do Źródła w zadumie, wdzięczności za nasze istnienie i czystej miłości do uświęconej Istoty, z którą współstworzyliśmy siebie. Dzieje się tak tylko wtedy, kiedy potrafimy poczuć jej miłość do nas i otrzymać osobiste przewodnictwo, mądrość i wsparcie, które ma nam do zaoferowania. To jest Jeden Byt o najbardziej doskonałej integralności chcący wspierać nasze samopoznanie i rozwój, którego każda dusza pragnie wiecznie doświadczać.
Czy uda nam się połączyć ze Źródłem w tej inkarnacji czy nie, każda dusza, która jest częścią tego projektu separacji połączy się ze źródłem we Wzniesieniu. Prostota tego procesu jest wrodzona. Nasze dusze są „zaprojektowane” przez system czakr by móc przenieść się do Źródła natychmiastowo w chwili przejścia. Nie ma tunelu „wayuga” albo testu, który trzeba przejść aby zasłużyć na drogę do Domu.

Q’uero, szamani Inków z Peru opisują ósmą czakrę tuż nad głową jako miejsce, w którym Bóg mieszka w nas. Czakra dziewiąta jest tą, w której my mieszkamy w Bogu. Łatwość natychmiastowego przeniesienia (zipline) jest w sposób oczywisty wyrażona w tym modelu i chciałabym zasugerować, że Hunab Ku / Dom jest jeszcze bliżej niż on. To tkwi w naszych sercach, ponieważ Miłość jest jedyną prawdą, a Bóg zawsze zrekompensuje brak miłości, gdy nie możemy odczuć jej sami. W momencie przejścia, nasza wieczna istota (esencja) znajdzie się natychmiast w Domu, gdzie po raz kolejny przypomnimy sobie jedność i miłość do siebie wzajemnie. Następnie suwerenne przeżycia zaczną się ponownie dla każdego i wszystkich z nas.

Jeśli nie masz ochoty na to czekać polecałabym zastąpienie praktyk medytacyjnych wyrażaniem głęboko odczuwanej wdzięczności za swoje istnienie ze Źródłem i rozpoczęcie zadawania pytań: „Kim jestem? Skąd pochodzę? Dlaczego chciałem inkarnować na Ziemi tu i teraz i jak mam wesprzeć swoich towarzyszy? Jaki jest mój cel? Pomóż mi przypomnieć sobie moje pasje i zdolności.” Wtedy usiądź z szacunkiem i nasłuchuj jego subtelnego szeptu. Otwórz swoje serce, żeby poczuć jego obecność w tobie, odwzajemnij jego miłość i pozwól, aby „romans” rozwinął się. To jest jedyny sposób doświadczenia przez duszę zaspokojenia. I to jest w istocie warte Twojej uwagi … jak sam się przekonasz.

Ja osobiście jestem głęboko oddana swojej ścieżce, ludziom i naszemu Bogu. Źródło jest jedyną Istotą, która prowadzi mnie przez całe moje istnienie. On uzdrowił moje lęki, pokazał mi kim jestem i oczyścił moją drogę tak, że moja dusza jest w pełni wyrażona i bez żalu, gdy przejdę … i tego chcę dla wszystkich. Miłość Boga jest walutą bezpłatną dla wszystkich. Wystarczy dla wszystkich, więc ty decydujesz, kiedy odbierzesz swój kawałek i otrzymasz spokój, który ma do zaoferowania. Im więcej z nas upomni się o swój udział i suwerenność od strachu, tym prędzej Wzniesienie nastąpi. A gdy tak się stanie, nasze zaspokojone/syte dusze zapłaczą w najgłębszym wspólnym uścisku miłości. ŻYJĘ dla tego momentu. Dla tej miłości istniejemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *