Bashar – smugi chemiczne

Pytanie: Musiałeś zauważyć to spryskiwanie chemiczne po całej naszej planecie, chciałbym wiedzieć dlaczego, czy robią to w dobrej wierze, czy próbują nas zabić?

W pewnym sensie błędnie sądzą, że muszą robić określone rzeczy w określony sposób, aby zrównoważyć klimat waszej planety. Chodzi jednak o to, że rzeczywiście umieszczają znaczne ilości trucizn w powietrzu, ponieważ nie używają substancji, która zadziałałaby w rzeczywistości. Złoto. Złoto atomowe, o tak, gdyby miało być użyte, to faktycznie zrównoważyłoby klimat waszej planety bez absolutnie jakichkolwiek złych skutków ubocznych, ale ponieważ cenicie sobie złoto w zupełnie inny sposób, to ciułacie jego zapasy i nie używacie w tego rodzaju okolicznościach, w których byłoby to rzeczywiście korzystne dla globalnego wzorca klimatycznego. W dużej mierze to, czego doświadczacie jest naturalnym cyklem, mimo że zostało spotęgowane przez wiele rzeczy, które ludzie na waszej planecie zrobili pod względem technologicznym, ale cykle okresowego ocieplania i chłodzenia następujące po sobie na planecie są naturalne. Można je jednak znacznie bardziej zrównoważyć przy pomocy odpowiednich technologii, których nie używacie. Więc w pewien sposób oni myślą, że próbują te rzeczy zrównoważyć, jednak wiele rzeczy, o których sądzicie, że poprawiają wasze życie, w rzeczywistości są wysoce toksyczne, prawda?

Jest wiele rzeczy z tym związanych, ale nie wchodzimy w nie, pozostajemy na poziomie technologii i związanych z nią efektów, nie jesteśmy w punkcie, w którym chcielibyśmy zajmować się szczególnymi intencjami, które mogą być powiązane z tym scenariuszem, ok?

Czy chcielibyście pozostać w negatywnym świecie? Nie.

W takim razie nie będziemy wzmacniać tej negatywności.

To jest bardzo interesujące, paradoksalne użycie władzy. Są ludzie na waszej planecie silnie kontrolujący przepływ informacji, a tej kontroli używają przede wszystkim do tego, żeby stworzyć wrażenie, że kontrolują więcej, niż to się dzieje w rzeczywistości. Jeśli następnie wiele osób, mając lub nie mając świadomość ich prawdziwych intencji, zwróci się w kierunku tzw. teorii spiskowych i na ich podstawie przyzna im możliwości, które sobie przypisują, a wy się boicie, że je mają, to je rzeczywiście im dajecie. Największym dowcipem jest więc, że konspiracyjni informatorzy są największymi sprzymierzeńcami tych elit.

Zatem rozświetlajcie się sami, nie dawajcie im tej mocy, a w końcu podniesiecie swoje wibracje na tyle, by znaleźć się w rzeczywistości, w której ich nawet nie będzie.

Tak możecie zmienić świat. Ale nie zmieniacie świata jako takiego, zmieniacie siebie, przez swoje uczynki, wiedzę, przez swoją energię i zachowanie. Przenosicie się wtedy do równoległego świata, który lepiej odzwierciedla waszą wewnętrzną zmianę.

Steemit

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *